27 липня 2020 р. 20:22
Спеціалізована антикорупційна прокуратура спільно із Національним антикорупційним бюро України у співпраці з новим керівництвом Акціонерного товариства «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» запобігли розтраті майна державного товариства на суму 52 млн гривень.
Як повідомили у пресслужбі прокуратури, встановлено, що 1 тисяча 845 тонн рутилового концетрату, який наразі перебуває в Одеському морському торговельному порту, за рішенням попереднього керівництва державного товариства мало бути безоплатно передано іноземній компанії-посередниці (Австрія). Проте з’ясувалося, що іноземна компанія має близько 600 млн грн боргів перед «ОГХК» і передача сировини може завдати «ОГХК» мільйонних збитків.
З метою недопущення завантаження та передачі сировини, нове керівництво держпідприємства звернулось до САП та НАБУ, які в свою чергу ініціювали накладення арешту на вищезгадану сировину в межах досудового розслідування фактів можливих зловживань на держпідприємстві.
15 липня 2020 року клопотання прокурорів та детективів про заборону відчуження рутилового концетрату на користь відповідної компанії нерезидента задоволено в повному обсязі і станом на сьогодні забезпечено його виконання.
Довідка. Рутил — мінерал класу оксидів та гідрооксидів; діоксид титану ланцюжкової будови важливий компонент титанових руд, застосовується в електродної і лакофарбової промисловості. Рутил застосовують у виробництві губчастого титану, пігментного діоксиду титану, титанових сталей і карбідів, а також в керамічної промисловості. У харчовій промисловості відомий під номером E171.
Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до Вищого антикорупційного суду справу щодо хабара у розмірі 5 мільйонів доларів голові Фонду держмайна за призначення голови «Одеського припортового заводу». Про це повідомляє пресслужба відомства. Трьох осіб, що пропонували хабар, затримали одразу після надання першої частини неправомірної вигоди, а саме - 50 тисяч доларів.
02 травня 2025 р.
Миколаївця судитимуть за допомогу в ухиленні від мобілізації21 квітня 2025 р.
На Миколаївщині використовували фіктивні фірми для відмивання грошей03 травня 2025 р.
Світова суддя з Ялти отримала 13 років тюрми01 травня 2025 р.
Систему безпеки Південноукраїнської АЕС ремонтуватиме фігурант справи про привласнення коштів28 квітня 2025 р.
В Одесі викрили псевдоадвоката, який брав по 15 тисяч доларів США за зняття з обліку29 квітня 2025 р.
Співробітнику центру забезпечення Міноборони на Одещині повідомили про підозру у допомозі неохочим до ЗСУ28 квітня 2025 р.
В Одесі посадовця не змогли притягнути до відповідальності за хабар02 травня 2025 р.
Бізнесмен із Криму випускав консерви для окупантів і отримав підозру30 квітня 2025 р.
Хабарна схема в суді Білгорода-Дністровського: на лаву підсудних відправили адвоката27 квітня 2025 р.
Фірма британця без аукціону виграла 30-мільйонний тендер на Одещині30 квітня 2025 р.
Антимонопольники порушили справу проти будівельної компанії у Миколаєві