09 серпня 2017 р. 03:00
Муніципальне об’єднання стало унікальним явищем локальної демократії, яке стало можливим завдяки інструменту залучення громадян – Громадська Асамблея
Наразі розповімо про досвід обїеднання громад у Канаді.
«Деякі з нас прожили тут все своє життя, інші нещодавно прибули. Ми добровільно висловилися, тому що кожен з нас бачив це як можливість віддати щось назад. Нам було цікаво більше дізнатись про місцеве самоврядування та стати більш інформованими про те, як управляються два муніципалітети. Хоча ми йшли з різних професій, ми розділили бажання зробити значний внесок у наші громади».
З цих слів починається звіт про об’єднання двох самостійних громад міста Дункан та муніципалітету Північний Коуічен, що розташовані у Британський Колумбії, Канада.
Муніципальне об’єднання стало унікальним явищем локальної демократії, яке стало можливим завдяки інструменту залучення громадян – Громадська Асамблея.
Громадська Асамблея – це великий процес, який був ініційований обома муніципалітетами. Цей процес відбувався протягом шести днів у період з січня по квітень 2017 року та за участі 36 громадян.
За останнє десятиліття приріст населення розмив кордони між Дунканом та Півничним Коуіченом, через це багато жителів регулярно перетинають межі двох юрисдикцій по кілька разів на день та не розуміють, де закінчується один та починається інший муніципалітет – карта, наведена нижче, демонструє географічну близкість. Це побудило Ради обох муніципалітетів запитати громадян, чи актуально розглянути можливість об’єднання громад. І першим кроком в цьому напрямку стало саме створення Асамблеї громадян.
<span>Детальніше в статті:</span><span> </span><span>Громадська Асамблея: </span><span>Досвід об'єднання канадських громад</span>
29 квітня 2025 р.
У Миколаєві депутати поскандалили через земельні питання26 квітня 2025 р.
Одеська міська рада почала підготовку до наступної сесії24 квітня 2025 р.
У Миколаєві депутати провалили земельні рішення28 квітня 2025 р.
Розмовні швидкі побачення англійською: історія проєкту двох викладачок24 квітня 2025 р.
Миколаївська міськрада: понад 70 земельних питань, зміни бюджету на 800 мільйонів та виконком без Кормишкіна30 квітня 2025 р.
Деколонізація потребує стільки часу, скільки тривала колонізація, — Тетяна Філевська29 квітня 2025 р.
Сєнкевич зненацька скликав депутатів Миколаївської міської ради на сесію29 квітня 2025 р.
Миколаївським нардепам дали 75 тисяч за житло, але у Верховній Раді хочуть ще більше30 квітня 2025 р.
Депутати Миколаївської облради мають вирішити долю майна, закладів і повноважень колеги23 квітня 2025 р.
Реконструкція водогону та зберігання відходів від руйнувань: виконком Миколаївської міськради30 квітня 2025 р.
Южненська міська рада програла справу з землями у Верховному Суді