12 липня 2022 р. 18:02
(ФОТО: Офіс генерального прокурора.)
Прокурори Одеської обласної прокуратури та Білгород-Дністровської окружної прокуратури повідомили про підозру керівнику одеського відокремленого підрозділу однієї з антикорупційних громадських організацій у вимаганні 600 тисяч доларів США.
Як повідомили в Офісі генерального прокурора України, за даними слідства, громадський активіст вимагав у керівника сільськогосподарського підприємства кошти за неоприлюднення відомостей про нібито незаконну реорганізацію підприємства та компрометуючу особисту інформацію.
Намагаючись психологічно тиснути та шантажувати директора, підозрюваний з серпня 2021 року неодноразово звертався до правоохоронних органів зі скаргами та вимогою ініціювати перевірку обставин реорганізації підприємства. Крім того, під час особистих зустрічей з потерпілим громадський діяч повідомив про наявність в нього нібито компрометуючих матеріалів, розголошення яких викликало б суспільний резонанс та вплинуло на його репутацію.
Між тим в Службі безпеки України за значили, що зловмисник задіяв підконтрольні ЗМІ для створення негативного «інформаційного фону» довкола діяльності підприємства. Погрожував оприлюднити «компромат» щодо законності дій, рішень та добропорядності його керівника.
А щоб припинити ці штучні перешкоди, вимагав гроші.
Наразі зловмиснику оголошено про підозру за ч. 2 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України.
За даними ЗМІ йдеться про Анатолія Коломійця. Зазначимо, у липні 2021 року Вищий антикорупційний суд відмовився змінити запобіжний захід з застави в розмірі майже 400 тисяч гривень на особисте зобов'язання ексдепутату Кілійської райради Одещини Анатолію Коломійцю.
Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України провели в Одесі спецоперацію із затримання учасників міжетнічного організованого злочинного угруповання, яке тероризувало і тримало в страху слідчо-арештованих громадян.
Служба безпеки України викрила корупційну схему реалізації майже 3 тис. кв. м приміщень держпідприємства «Чоразморшлях» на суму понад 59 мільйонів гривень, який перебуває в державнійвласності Міністерства інфраструктури України.
Керівників держпідриємства в Одесі підозрюють привласненні запчастин для військових літаків.
Як повідомили в пресслужбі СБУ, зловмисники намагались незаконно реалізувати партію запчастин до авіадвигунів на загальну суму понад 10 млн грн.
Також слідчі Управління Служби безпеки України в Одеській області повідомили про підозру черговому пропагандисту, який відкрито підтримував збройну агресію російської федерації та активно поширював матеріали проросійської пропаганди.
29 квітня 2025 р.
Співробітнику центру забезпечення Міноборони на Одещині повідомили про підозру у допомозі неохочим до ЗСУ28 квітня 2025 р.
В Одесі викрили псевдоадвоката, який брав по 15 тисяч доларів США за зняття з обліку29 квітня 2025 р.
Посадовицю-шпигунку затримали на нараді в мерії на Миколаївщині30 квітня 2025 р.
Шпигуна з Херсонщини залишили під арештом за злив інформації про ЗСУ23 квітня 2025 р.
В Одесі банда на чолі з військовим вимагала гроші в підприємців28 квітня 2025 р.
В Одесі посадовця не змогли притягнути до відповідальності за хабар30 квітня 2025 р.
На Одещині військовий командир перетворив солдатів на ремонтників02 травня 2025 р.
Миколаївця судитимуть за допомогу з уникненні призову через ТЦК25 квітня 2025 р.
Зроблено ще крок до нового етапу історії Лесі Українки в Одесі22 квітня 2025 р.
В Одесі військового ТЦК та його добровільних помічників затримали за бійку та стрілянину01 травня 2025 р.
Систему безпеки Південноукраїнської АЕС ремонтуватиме фігурант справи про привласнення коштів22 квітня 2025 р.
На Одещині росіянин намагався втекти за кордон, прикинувшись громадянином Киргизстану