11 січня 2018 р. 22:07
Які інструменти взаємодії з владою достуні чернігівцям, які можливості ще не використовуються громадою, або міською радою чи міським головою?
Про успіхи та проблеми залучення громадян до управління містом в Чернігові розповідають представники громадської організації «Центр Доброчин». Організація більше ніж півроку досліджувала зазначені питання в рамках міжрегіональної ініціативи Одеського КВУ щодо підвищення рівня залучення громадян до управління містом.
Вже незабаром, в рамках зазначеної ініціативи, в Одесі, Луцьку, Чернігові та Сєвєродонецьку розкажуть про повні результати вимірювання практик залучення громадян під час тематичних круглих столів.
Проект «Впровадження в Україні 10 принципів успішного залучення громадян до процесу прийняття рішень від ОЕСР виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» в партнерстві з Регіональними ресурсними центрами з розвитку самоорганізації та місцевої демократії в Луганській, Волинській та Чернігівській областях за підтримки МФ «Відродження». Проект спрямовано на підвищення рівня залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні та збільшення поінформованості населення про практики та можливості залучення до процесу прийняття рішень в чотирьох обласних центрах України. Оцінку рівня залучення громадян до вироблення міської політики розроблено на основі «10 керівних принципів залучення громадян до вироблення політики ОЕСР». Позиція Міжнародного Фонду «Відродження» може не співпадати з думками та точками зору авторів.
26 квітня 2025 р.
Одеська міська рада почала підготовку до наступної сесії30 квітня 2025 р.
Деколонізація потребує стільки часу, скільки тривала колонізація, — Тетяна Філевська24 квітня 2025 р.
У Миколаєві депутати провалили земельні рішення18 квітня 2025 р.
Робота депутатів Миколаївської міської ради: підсумки атестації за четвертий рік каденції30 квітня 2025 р.
Южненська міська рада програла справу з землями у Верховному Суді