31 липня 2017 р. 03:00
Доходи більшості бізнесменів у депутатському корпусі досить невеликі
Четверо підприємців у складі депутатського корпусу (у раді шостого скликання половина депутатів була підприємцями) — це зовсім небагато. Декларації з цих чотирьох опублікували Оксана Дмитренко, Віталій Доронін і Сергій Скрипник, а нещодавно введений до складу міськради Вадим Ковальський доходи не декларував.
Сергій Скрипник (Аграрна партія) за даними декларації в 2016 році отримував заробітну плату за основним місцем роботи — 18 400 грн, за сумісництвом — 48 435 грн, а задекларований дохід від зайняття підприємницькою діяльністю склав всього 3400 гривень. І разом - 70 тисяч гривень, що досить скромно, якщо взяти до уваги три задекларовані ним підприємства: товариства з обмеженою відповідальністю «Максима» і «Статус Транс», а також приватне підприємство «Ритуал-2010».
Віталію Дороніну («Відродження») належать 100% капіталу трьох товариств з обмеженою відповідальністю, і по 50% підприємств «Пристань» і «Логос+». Дохід за минулий рік склав 269 617 гривень, враховуючи 139 617 грн від відчуження нерухомого майна.
Найбільш успішний підприємець, згідно з деклараціями, — Оксана Дмитренко, яка задекларувала дохід 752 тисячі гривень і ще 53 тисячі гривень як дохід сина, який працює у "МакДональдсі".
Підприємцем секретар міськради Олександр Ісаєв назвав іще одного депутата — Василя Писаренка (Радикальна партія Олега Ляшка). Але ми встановили, що він, крім того, працює керівником районного комунального підприємства «Роздільнянське джерело», що не раз критикувалося депутатами за неприбутковість — з дня свого утворення не принесло у бюджет району жодної гривні. Щодо декларації, то там зазначений такий дохід: заробітна плата за основним місцем роботи — 31 332 грн, пенсія — 14594 грн і прибуток від підприємницької діяльності — 17 тисяч гривень. У власності депутата два легкових автомобіля, трактор, екскаватор і самоскид.
Власником майстерні по ремонту автомобілів і вулканізації автотранспортних засобів та співвласником ТОВ «Південний дьюті фрі трейдінг», згідно з поданою декларацією, є Олександр Панкратов ("БПП «Солідарність»). Та дохід від підприємницької діяльності не зазначений зовсім— тільки пенсія 111 697 гривень.
Серед депутатів троє тимчасово не працюючих — Владислав Долгій («Опоблок»), Дмитро Комков («Опоблок», за даними міськради, не працює, декларація не опублікована) і Наталя Швець («Батьківщина»). А двоє, знову ж таки за даними міськради, працюють найманими робітниками у підприємців — Сергій Голубов (декларації немає) та Ганна Головко (у декларації вказана лише квартира, немає ні пенсії, ні інших доходів).
Нагадаємо, раніше<span> ІзбірКом</span> публікував <span>ТОП-5 успішних підприємців</span> серед ізмаїльських депутатів.
Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізовується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями за підтримки Національного фонду демократії (NED, США).
24 квітня 2025 р.
Нардепи-мільйонери: хто з одеських обранців заробив найбільше за рік29 квітня 2025 р.
Миколаївським нардепам дали 75 тисяч за житло, але у Верховній Раді хочуть ще більше30 квітня 2025 р.
Декларації миколаївських нардепів відкрили коштовності та автопарки29 квітня 2025 р.
Сєнкевич зненацька скликав депутатів Миколаївської міської ради на сесію18 квітня 2025 р.
Робота депутатів Миколаївської міської ради: підсумки атестації за четвертий рік каденції29 квітня 2025 р.
У Миколаєві депутати поскандалили через земельні питання28 квітня 2025 р.
Одеський нардеп-втікач Дмитрук гуляє в рясі по Лондону30 квітня 2025 р.
Депутати Миколаївської облради мають вирішити долю майна, закладів і повноважень колеги18 квітня 2025 р.
Виключення Бриндака з земельної комісії та гроші бюджету Одеси замість державних: цікавинки сесії міської ради