21 жовтня 2024 р. 18:53
(Фото: Херсонська ОВА)
Юні херсонці познайомилися з роботами письменників-художників та зустрілися з мешканцем херсонських степів — героєм відомої книги "Їжачок у тумані".
Про це повідомили в пресслужбі Херсонської ОВА.
У Херсонській обласній дитячій бібліотеці імені Дніпрової Чайки відбувся цікавий захід. Дітей з дитячого простору UNICEF запросили до віртуальної галереї "Майстри пера та пензля", де вони дізнались про письменників, які також малювали картини.
Фото: Херсонська ОВА
Фахівці бібліотеки розповіли дітям про відомих світових і українських авторів, таких як Віктор Гюго, який створював картини за допомогою кави, і Антуан де Сент-Екзюпері, котрий сам ілюстрував свою знамениту книгу "Маленький принц". Також згадали Тараса Шевченка, який створив понад 1300 художніх робіт, і Олександра Довженка, що полюбляв малювати карикатури. Окрім цього, діти познайомились з творчістю херсонського письменника Анатолія Кичинського, котрий під час окупації рятував свої картини з рідного міста. А письменниця, журналістка і паралімпійська спортсменка Тетяна Гладиш продовжувала малювати навіть в окупації. Це допомагало їй відволіктися від страшної реальності. На завершення діти переглянули майстер-клас з малювання аквареллю та самі створили яскраві букети.
Фото: Херсонська ОВА
Також у бібліотеці відбувся ще один захід. Цього разу головним героєм зустрічі став їжачок – мешканець херсонських степів. Зустріч почалася з читання відомої книги "Їжачок у тумані" Юрія Дружкова, яка вчить про дружбу, сміливість і пошук свого шляху. Діти також грали у гру "Лісовими слідами", де відчули себе на місці їжачка, мандруючи через "туман". Після читання настав час для творчості. Під час майстер-класу діти вчилися робити їжачків з солоного тіста. Вони ліпили фігурки, додаючи голки, очі та інші деталі. Наприкінці заходу кожен показав свої вироби та поділився враженнями. Майстер-клас подарував дітям радість та нові навички, а також можливість весело провести час разом.
Володимир Шкаєв
25 квітня 2025 р.
Віртуальний музей Тягинь: збереження спадщини під час війни28 квітня 2025 р.
Розмовні швидкі побачення англійською: історія проєкту двох викладачок28 квітня 2025 р.
Відомо, коли відбудеться другий бій Усика та Дюбуа26 квітня 2025 р.
У Миколаєві акцією нагадали про полонених і зниклих безвісти військових16 квітня 2025 р.
Традиції з душею: як херсонка відроджує орнаменти та підтримує фронт24 квітня 2025 р.
Фортеця, яку приховували: як Тягинь нищила російські історичні наративи29 квітня 2025 р.
Інтент.Інсайт поцікавився станом ринку нерухомості під час війни23 квітня 2025 р.
Українці купували кулінарні книги російських бездарів, які не вміють сирник засмажити, — Тамара Горіха Зерня30 квітня 2025 р.
Деколонізація потребує стільки часу, скільки тривала колонізація, — Тетяна Філевська22 квітня 2025 р.
Інтент.Інсайт про хвилину мовчання