19 лютого 2018 р. 08:48
На пленарному засіданні XXV сесії Роздільнянської міської ради, яке відбулося 16 лютого, депутати заслухали і обговорили звіт міського голови Валерія Шовкалюка
На засіданні були присутні 19 депутатів з 26, а порядок денний складали 26 основних питань і ще низка питань про землевпорядкування. Звітів також було декілька: від міського голови — про роботу ради і про регуляторну політику, звіт секретаря ради, звіт про виконання бюджету минулого року, звіт КП «Роздільнянський водоканал» про роботу у 2017 році.
Як сказав секретар ради Олександр Ісаєв, таким було розпорядження міського голови — звітувати мають всі депутати, голова, заступники міського голови, секретар і начальники підприємств. Дійсно, на офіційному сайті міської ради опубліковані всі звіти, вперше за каденцію.
Звіт міського голови про роботу ради і виконкому заслухали першим. Валерій Шовкалюк акцентував увагу на досягненнях, на вирішенні міських проблем, яких вистачало і вистачає. Він зазначив, що міська влада працює у відповідності з міськими програмами. До 2017 року їх було 9: на 2016-2018 роки — Програма соціально-економічного розвитку міста, Програма розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою,
Програма сприяння соціально-культурному розвитку дітей та молоді, Програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, Програма забезпечення умов діяльності депутатів та інформатизації виконавчого комітету Роздільнянської міської ради; на 2017-2018 роки — Програма енергоефективності та енергозбереження, «Безпечне місто Роздільна», соціальна цільова Програма «Милосердя в дії», а також Програма розвитку фізичної культури і спорту в місті Роздільна на 2016-2019 роки. Для забезпечення сталої та безперебійної роботи міського комунального підприємства в 2017 році почала діяти Програма фінансової підтримки КП «Роздільнянський міський водоканал» на 2017-2018 роки. А на виконання державних програм, в 2017 році прийнято Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2017-2019 роки. Тож Роздільна має тепер 11 міських, направлених на розвиток різних сфер господарювання програм. Більшість з них - соціально спрямовані. Кошти з міського бюджету в першу чергу направлялись на виконання завдань, встановлених цими програмами.
Міський голова видав 142 розпорядження, 140 – з кадрових питань, було сказано у звіті. Та, на жаль, на офіційному сайті міськради ці розпорядження не опубліковані (авт.), тому ознайомитися з ними у виборців можливості немає. Валерій Шовкалюк зазначив, що під час прийому до нього, заступників і секретаря ради звернулися особисто 157 громадян, а письмових звернень було 1210 за 2017 рік. У зверненнях були порушені питання водозабезпечення, стану доріг, стану житлово-комунального господарства, земельних відносин, будівництва, надання матеріальної допомоги.
Фактичні надходження до загального фонду міського бюджету за 2017 рік становили 29 мильйонів 928,7 тисяч гривень. В порівнянні з 2016 роком надходження власних та закріплених доходів збільшились на 4 мільйони 975,7 тисяч гривень.
Міський голова доповів і про виконання завдань, які були окреслені в його передвиборчій програмі. В 2017 році проведено капітальний ремонт п’яти кілометрів міських доріг, і майже 7 кілометрів покращені завдяки поточним ремонтам. Проведено роботи з капітального ремонту освітлення вулиць міста на 632,6 тисяч гривень. Впроваджено енергозберігаючі технології в роботі системи вуличного освітлення міста — замінили світильники з лампами розжарювання на енергозберігаючі світлодіодні за 100 тисяч гривень. За використану електричну енергію для освітлення вулиць міста було витрачено з міського бюджету 622 тисячі гривень. Також з міського бюджету виділили субвенцію в сумі 299,5 тисяч гривень на безкоштовний проїзд пільгових категорій громадян (мешканців нашого міста) на залізничному транспорті.
Відповідно до Програми соціально-культурного розвитку дітей та молоді м. Роздільна в 2017 році на проведення міських культурних та благодійних заходів використали 42,5 тисячі гривень.
Доповів Валерій Шовкалюк і про задачі, які були заплановані, та не виконані у 2017 році. Не вдалося закупити витяжки у дитячі садки, не придбали спортивне обладнання у дитсадок «Ромашка», не закінчили будівництво тротуару на Європейській, хоча необхідні кошти у сумі 100 тисяч гривень є. «Виконанню завадила не відсутність коштів, а проблеми, які у 2018 році ми вирішимо,» — пообіцяв міський голова.
Він же зазначив, що за публікацію звіту про роботу міської ради у газеті «Вперед», яка раніше була підпорядкована районній раді і РДА, прийшлося заплатити 19 тисяч гривень. І цю суму він вважає надто завищеною, тому у подальшому міська рада буде працювати над угодою з редакцією «Чорноморські вісті», щоб видавати власний щомісячний вісник.
24 квітня 2025 р.
Миколаїв виділів частину бюджету на борги перед міжнародними кредиторами29 квітня 2025 р.
Сєнкевич зненацька скликав депутатів Миколаївської міської ради на сесію30 квітня 2025 р.
Поліція охорони Миколаївщини витратила бюджетні кошти на меблі, планшети й джиу-джитсу29 квітня 2025 р.
В Доброславі похвалилися перевиконанням бюджетного плану на чверть24 квітня 2025 р.
Визначення вартості оренди житла та компенсації: виконком Одеси23 квітня 2025 р.
Реконструкція водогону та зберігання відходів від руйнувань: виконком Миколаївської міськради29 квітня 2025 р.
У Миколаєві депутати поскандалили через земельні питання29 квітня 2025 р.
Миколаївським нардепам дали 75 тисяч за житло, але у Верховній Раді хочуть ще більше24 квітня 2025 р.
В обласній раді Миколаївщини вирішили збільшити капітал лікарень і призначити керівників