14 лютого 2025 р. 12:56
(ФОТО: СВІДОК.info)
У Миколаєві комунальному підприємству збільшили фінансування на 12 мільйонів та суттєво розшили діяльність. Ці зміни спрямовані на підвищення ефективності роботи підприємства та його адаптацію до потреб сучасних громад.
Миколаївська обласна рада ухвалила рішення про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Миколаївська обласна варта". Назва підприємства є новою назвою КП "Госптехобслуговування".
Основним нововведенням стало збільшення статутного капіталу підприємства на 12 мільйонів гривень. Наразі статут становить 35 мільйонів 252 тисяч гривень. Фінансування було надано з резервного фонду обласного бюджету згідно з розпорядженнями начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма. Керівництву доручили завершити процедуру державної реєстрації.
Ці кошти використають для створення нового підрозділу, який відповідатиме за функціонування ситуаційного центру в області.
Головне завдання підрозділу – забезпечення безпечного інформаційного середовища шляхом об’єднання камер відеоспостереження в єдину систему. Це сприятиме кращому контролю за криміногенною ситуацією, оперативному реагуванню на порушення та підвищенню рівня безпеки населення.
Оновлений статут розширює сферу діяльності підприємства, включаючи забезпечення громадської безпеки, моніторинг правопорядку, ремонтні та будівельні роботи, транспортні послуги, консультування з правових питань, а також діяльність у сфері реклами, інформаційних технологій та охорони навколишнього середовища.
За інформацією аналітичної системи YouControl, комунальне підприємство "Миколаївська обласна варта" було засноване у 2000 році, його засновником є Миколаївська обласна рада, а керівником – Микола Кукуруза.
З 2011 року підприємство через державні тендери отримало 27,87 мільйона гривень через державні тендери. У 2015 році дохід підприємства складав 900 тисяч гривень, у 2022 – понад 20 мільйонів, а у 2023 році зріс до 69,62 мільйона гривень.
Підприємство також згадувалося у чотирьох журналістських розслідуваннях, два з яких опублікував Центр публічних розслідувань і вони стосувалися охорони фортифікаційних споруд.
Анна Бальчінос
30 квітня 2025 р.
Поліція охорони Миколаївщини витратила бюджетні кошти на меблі, планшети й джиу-джитсу24 квітня 2025 р.
Миколаїв виділів частину бюджету на борги перед міжнародними кредиторами24 квітня 2025 р.
Управління містобудування Миколаєва витратило 650 мільйонів на укриття й сонячні панелі25 квітня 2025 р.
Миколаївська ТЕЦ визнала переможців на підряди з ремонту тепломереж на 70 мільйонів28 квітня 2025 р.
Збитки від обстрілу Миколаївської ТЕЦ у лютому склали 536 мільйонів30 квітня 2025 р.
Антимонопольники порушили справу проти будівельної компанії у Миколаєві21 квітня 2025 р.
На Миколаївщині використовували фіктивні фірми для відмивання грошей23 квітня 2025 р.
Реконструкція водогону та зберігання відходів від руйнувань: виконком Миколаївської міськради21 квітня 2025 р.
Миколаївводоканал оголосив про пошук підрядника для відновлення доріг29 квітня 2025 р.
Сєнкевич зненацька скликав депутатів Миколаївської міської ради на сесію