08 квітня 2024 р. 15:02
(ФОТО: Енергоатом)
Енергоатом і Южноукраїнська міська рада посилюють співпрацю задля соціально-економічного розвитку та захисту міста-супутника ПАЕС.
Про це повідомляє пресслужба Південноукраїнської АЕС.
Днями керівник Енергоатома Петро Котін та секретар Южноукраїнської міської ради Денис Кравченко підписали Меморандум про співпрацю.
Серед напрямів:
Додатково сторони домовились, що керівництво міста докладе максимум зусиль для пришвидшення процесу погашення заборгованості перед Енергоатомом за низку комунальних послуг.
Крім того, Петро Котін та Денис Кравченко обговорили безпекову ситуацію в регіоні, питання будівництва додаткових захисних споруд у місті-супутнику Південноукраїнської АЕС та координації заходів із надання допомоги захисникам України.
Цей меморандум дасть можливість поглибити співпрацю Енергоатома та Южноукраїнської громади, зокрема й для впровадження нових проєктів, таких як Технологічний комплекс з виробництва тепловидільних збірок, – зауважив Петро Котін.
Своєю чергою секретар Южноукраїнської міськради додав, що підписання меморандуму є історичною подією для громади, а підтримка Енергоатома, містян і Збройних сил України є прикладом для інших компаній.
Я дякую і НАЕК, і Петру Борисовичу за вашу позицію та допомогу. Енергоатом дійсно є одним з лідерів забезпечення ЗСУ. Я нещодавно й сам був військовим, тому відчув підтримку на собі. Усі потреби, зокрема, мого підрозділу, були забезпечені Компанією у короткі строки та в повному обсягу, – сказав Денис Кравченко.
Нещодавно громада Южноукраїнська підтримала будівництво Технологічного комплексу, на якому будуть виробляти компоненти ядерного палива для вітчизняних атомних енергоблоків. Зведення комплексу передбачає створення понад 110 робочих місць.
Також на Миколаївщині будуть впроваджені заходи щодо захисту енергоблоків АЕС. На нараді за участі представників МАГАТЕ та дирекції НАЕК "Енергоатом" окреслили шляхи вирішення низки гострих питань, зокрема, забезпечення безпеки експлуатації та фізичного захисту енергоблоків ПАЕС під час збройної агресії рф.
На реалізацію проєктів з відбудови Миколаєва піде майже 7 мільярдів гривень. В державній цифровій екосистемі управління відновленням DREAM міститься вже 98 проєктів з відбудови Миколаївської області.
Анна Бальчінос
28 квітня 2025 р.
Миколаївщина може отримати новий ядерний комплекс за 9 мільярдів28 квітня 2025 р.
Збитки від обстрілу Миколаївської ТЕЦ у лютому склали 536 мільйонів20 квітня 2025 р.
Данія інвестувала 477 мільйонів на проєкти з відновлення Миколаївщини20 квітня 2025 р.
У Миколаєві планують оновити амбулаторію на проспекті Богоявленському24 квітня 2025 р.
Управління містобудування Миколаєва витратило 650 мільйонів на укриття й сонячні панелі24 квітня 2025 р.
В Одесі готові збудувати нову ТЕЦ на відходах вартістю понад 100 мільйонів доларів США23 квітня 2025 р.
У Миколаєві вирішили реставрувати Будинок офіцерів флоту30 квітня 2025 р.
Антимонопольники порушили справу проти будівельної компанії у Миколаєві