16 березня 2025 р. 10:56
(ФОТО: МикВісті)
Скейтпарк у Миколаєві, що розташований на Херсонському шосе, з моменту свого відкриття у 2020 році не зазнав жодного капітального ремонту. Внаслідок цього його конструкції значно зносилися, і деякі елементи стали небезпечними для відвідувачів.
Про це повідомили МикВісті.
Майданчик був створений завдяки перемозі проєкту в конкурсі громадського бюджету, на що було виділено майже мільйон гривень. Скейтпарк призначений для катання на велосипедах, скейтах і роликах і також включає кілька гірок для виконання трюків. Один з ініціаторів проєкту, Євген Корольков, зазначає, що після відкриття майданчик став популярним серед місцевих любителів екстремальних видів спорту.
Ми будували його разом із Денисом Сисіним, коли відстоювали збереження зеленої зони від забудови. Тоді ж виграли проєкт і швидко реалізували його. Скейтпарк був побудований за участю спеціалізованої компанії з Києва, і до нас навіть приїжджали з Херсона, — зазначив Євген Корольков.
Він також зазначив, що скейтпарк був частиною більшої концепції урбан-парку, яку планували реалізувати на цій території. Однак через війну розвиток проєкту був призупинений.
З того часу жодного капітального ремонту не проводили. Євген Корольков пояснив, що комунальні служби взяли на баланс лише земельну ділянку під скейтпарком, а самі конструкції залишились без обслуговування через брак бюджету. Конструкції парку потребують спеціального обслуговування, оскільки їх неможливо просто замінити на звичайні матеріали.
Корольков також зауважив, що для тимчасового ремонту було б достатньо закрити дірки вологостійкою фанерою, яку можна придбати в Польщі та Литві.
У 2024 році майданчик було передано на баланс комунального підприємства ДЄЗ "Пілот". Наразі міська влада розглядає можливість проведення ремонту, однак точна сума, необхідна для цього, поки не визначена.
Як повідомив директор підприємства "Пілот" Ігор Головатий, ремонт планують провести, зараз працюють над пошуком фінансування для закупівлі матеріалів та проведення робіт. Коли питання фінансування буде вирішено, розпочнуться ремонтні роботи.
У січні миколаївські студенти-архітектори втілили дев’ять інноваційних екопроєктів. Це дало молоді цінний досвід, а місту — сучасні екологічні рішення. Студенти Миколаївського будівельного коледжу створили сучасні сквери та еколокації.
Також у межах ініціативи в місті з’явилися мобільні станції для обслуговування велосипедів. Окрім цього, міська рада планує створити нові веломаршрути, які підвищать безпеку та комфорт пересування.
Крім того, вони оновили сквер на перехресті вулиць Колодязна та 3 Слобідська завдяки міжнародному гранту. У межах проєкту вирівняли поверхню, додали ґрунт, обрізали рослини, висадили 100 кущів лаванди й 25 кущів проса, а також замінили старі лавки та урни на нові.
Анна Бальчінос
23 квітня 2025 р.
У Миколаєві вирішили реставрувати Будинок офіцерів флоту24 квітня 2025 р.
Управління містобудування Миколаєва витратило 650 мільйонів на укриття й сонячні панелі24 квітня 2025 р.
В обласній раді Миколаївщини вирішили збільшити капітал лікарень і призначити керівників27 квітня 2025 р.
Прокуратура запідозрила накрутку на ремонті ліцею на Миколаївщині30 квітня 2025 р.
Поліція охорони Миколаївщини витратила бюджетні кошти на меблі, планшети й джиу-джитсу20 квітня 2025 р.
У Миколаєві планують оновити амбулаторію на проспекті Богоявленському21 квітня 2025 р.
Миколаївводоканал оголосив про пошук підрядника для відновлення доріг23 квітня 2025 р.
Реконструкція водогону та зберігання відходів від руйнувань: виконком Миколаївської міськради