10 листопада 2024 р. 20:29
(Фото: Крим.Реалії)
Мешканці анексованого Криму масового скаржаться на перебої з опаленням. Головна причина цього – точкова забудова прибережних міст та Сімферополя, що призвело до регулярних аварій на теплотрасах.
Як розповіли у кримському відділенні міжнародної кампанії з деокупації Криму #LiberateCrimea, опалювальний сезон у Сімферополі розпочався з 18 жовтня, але регулярні аварії на теплотрасах призводять до частих відключень теплопостачання.
"Не варто звинувачувати організації, відповідальні за теплопостачання. Річ у тому, що масштабна точкова забудова Сімферополя та інших популярних для життя кримських міст призвела до підвищеного навантаження на тепломережі, які просто не витримують її, що стало причиною постійних аварій", – повідомляють активісти.
Роботи з ліквідації аварії на теплотрасі на вул. Київській у Сімферополі. Фото: Крим.Реалії
На їхню думку, необхідно терміново запровадити заборону на точкову забудову Сімферополя, інакше проблем із теплозабезпеченням, водозабезпеченням та електрозабезпеченням не уникнути.
"Вони тільки наростатимуть, оскільки нинішні системи не призначені на такі навантаження, що стрімко зростають", – розповідають у кримському відділенні міжнародної кампанії з деокупації Криму #LiberateCrimea.
У Києві 21-22 листопада відбудеться Друга міжнародна конференція "Crimea Global. Understanding Ukraine through the South". Конференція буде присвячена поглибленню діалогу між Україною та країнами Африки, Азії та Латинської Америки. Учасники матимуть можливість ознайомитися з поточною ситуацією в Україні, її боротьбою за суверенітет та територіальну цілісність, обговорити шляхи підтримки української Формули миру, а також відновлення правосуддя, глобальної продовольчої безпеки, успіхів України в Чорному морі та ситуацію з правами людини.
Раніше представники Аргентини у складі депутатки Палати депутатів Національного Конгресу Аргентини Лілії Лемойне та радника Президента Аргентини з інституційних відносин Івана Дюбуа висловили підтримку територіальній цілісності та необхідності відновлення суверенітету України над окупованими росією територіями.
Також генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчинович-Буріч заявила, що анексія росією Криму стала "кінцем певної ери", який перетворився на агресивну війну проти України. За її словами, притягнення росії до відповідальності є ключовим елементом забезпечення стабільності.
"Центральним аспектом цієї проблеми є документування всіх злочинів, а також збитків, завданих росією Україні", – наголосила Пейчинович-Буріч.
Олеся Ланцман
06 травня 2025 р.
Європейський суд визнав порушення прав людини у Криму масовими10 травня 2025 р.
Віруючих політв’язнів із Криму карають за молитви у російській колонії11 травня 2025 р.
У Києві планують відкрити вуличну виставку про боротьбу кримських татар08 травня 2025 р.
У Брюсселі стартує Кримський тиждень із фільмами, виставками та дебатами в Європарламенті07 травня 2025 р.
У Києві мають презентувати перше видання пам’ятних дат історії Криму29 квітня 2025 р.
Без підтримки не виживуть: про медіа, які перемістилися з Криму11 травня 2025 р.
Учасниця акції на підтримку військовополонених в Одесі дізналася про загибель сина01 травня 2025 р.
Як економічний прагматизм руйнує санкційний тиск27 квітня 2025 р.
Девʼять років тому росія оголосила Меджліс кримських татар екстремістами04 травня 2025 р.
Як суспільство реагує на війну: роздуми бійця з передової