21 лютого 2023 р. 15:23
(Фото: Укрпошта)
За марку "Русскій воєнний корабль, іді..!" проголосували майже 198 тисяч українців.
Про це повідомили в Укрпошті.
Протягом тижня українці віддавали свої голоси за улюблену марку в соціальних мережах Укрпошти Facebook та Instagram та застосунку Дія. Загалом до визначення кращої поштової марки долучилося близько 650 тисяч громадян.
За підсумками конкурсу найбільшу кількість голосів і, відповідно, звання "Найкращої воєнної поштової марки України 2022 року" отримала марка "Русскій воєнний корабль, іді … !". За неї проголосували майже 198 тисяч українців.
Це перша марка Укрпошти, введена в обіг 12 квітня 2022 року в умовах військового стану. Фраза українського прикордонника з острова Зміїний російському військовому на пропозицію здатися стала символічною відповіддю всієї України окупантам, які пішли війною проти нашої держави.
Друге місце посів поштовий блок – "Вільні. Незламні. Непереможні", набравши понад 123 тисячі голосів. Його було презентовано до 31 річниці Незалежності України. До нього ввійшла марка з українським воїном та шість ілюстрацій, що демонстрували перші шість місяців війни українського народу з окупантами.
Третє місце – поштова марка "Доброго вечора, ми з України", приурочена до Дня Української Державності. Тематику та ескіз до цієї марки також було обрано шляхом народного голосування. Ця марка відтворює реальні події, які мали місце на Миколаївщині та інших регіонах, коли українські селяни без зброї забирали російську техніку, допомагаючи ЗСУ виборювати перемогу.
На голосуванні було представлено десять поштових марок, блоків, маркових аркушів, випущених Укрпоштою минулого року, що присвячені воєнній тематиці.
Раніше острів Зміїний, Миколаїв та Херсон увійшли у ТОП-10 запитів у Google щодо української географії.
Острів Зміїний що на Одещині, Миколаїв та Херсон увійшли у ТОП-10 серед запитів українських користувачів Google у категорії "українська географія".
Як зазначають аналітики компанії, Херсон посів сьоме місце, острів Зміїний восьме, а Миколаїв - дев'яте.
Найбільше ж зростання показали запити щодо Гостомелю, Бучі та Маріуполя.
Також українці цікавилися персонами, наприклад колишнім прем'єр-міністром Великої Британії та почесним громадянином Одеси Борисом Джонсоном, а також головою Миколаївської обласної військової адміністрації Віталієм Кімом. Джонсон у ТОП-10 в категорії "Персона" на восьмому місті, а Кім - на дев'ятому.
"Покупкою року" в Україні став генератор, крім того українці цікавилися, де купити сіль, бронежилет, поштову марку "русский корабль", а також свічки, повербанк і Starlink.
Також у 2022 році українські користувачі шукали відповідь на питання, що таке swift, ленд ліз і надзвичайний стан. Крім того, українці намагалися з'ясувати, що таке паляниця, байрактар та блекаут.
Пошуковим запитом року, який показав найбільше зростання за 2022 рік у Google Україна, став "Карта повітряних тривог". Другий за популярністю – "Новини України", а на третьому місці – "єДопомога". Крім того, до першої десятки увійшли такі запити, як "Карта Украины", "Байрактар".
Ната Чернецька
28 квітня 2025 р.
В Україні лідери ресторанного й готельного бізнесу заробили 28 мільярдів29 квітня 2025 р.
Інтент.Інсайт поцікавився станом ринку нерухомості під час війни27 квітня 2025 р.
На Одещині поменшало не деколонізованих вулиць26 квітня 2025 р.
Telegram-канал про Одесу визнав себе російським28 квітня 2025 р.
Відомо, коли відбудеться другий бій Усика та Дюбуа01 травня 2025 р.
Парк Лесі Українки та без вулиці Чапаєва: одесити можуть вплинути на перейменування30 квітня 2025 р.
Одеса перебуває в ментальній окупації: що відбувається з цінами на житло в регіоні29 квітня 2025 р.
Без підтримки не виживуть: про медіа, які перемістилися з Криму30 квітня 2025 р.
Декларації миколаївських нардепів відкрили коштовності та автопарки24 квітня 2025 р.
Нардепи-мільйонери: хто з одеських обранців заробив найбільше за рік30 квітня 2025 р.
Деколонізація потребує стільки часу, скільки тривала колонізація, — Тетяна Філевська24 квітня 2025 р.
Одеський університет увійшов до наукових лідерів країни