Меню
Соціальні мережі

17 травня 2025 р. 09:25

Одеська кіностудія вперше показала кадри з фільму про Довженка на Каннському кінофестивалі

This article also available in English

359

Фото: скриншот з тизера Odesa Film Studio

Фото: скриншот з тизера Odesa Film Studio

Команда Одеської кіностудії та компанії Odesa Film Production вперше презентували тизер біографічного фільму "Довженко", прем'єра якого запланована у 2026 році.

Як повідомили на офіційній сторінці стрічки у Facebook, це сталося у межах 78-го Каннського кінофестивалю.

Прем'єра запланована на 2026 рік - до 100-річчя початку роботи режисера Олександра Довженка на Одеській кіностудії.

"Одеса, 1926. Місто джазу, балету, мрій і кіно. Саме тут молодий Олександр Довженко знімає свій перший фільм. Не заради пропаганди — заради мистецтва. Але коли тиск системи стає нестерпним, на допомогу приходить сила дружби, творчості й свободи", - зазначають автори фільму в опису до нього.

Тизер - рекламне повідомлення, зроблене як загадка, що містить частину інформації про продукт, але ніяк не називає рекламований товар. Тизери зазвичай з'являються на ранньому етапі рекламування товару та служать для створення інтриги навколо нього.

"Ми прагнемо показати, що українці не лише незламні й волелюбні, але й талановиті, освічені, здатні створювати велике мистецтво. Цей фільм — наш голос у світовому культурному діалозі", — каже продюсерка Анна Дочева.

У 2024 році Одеська кіностудія повідомила про  старт зйомки в Одесі фільму "Режисер", присвяченого  відомому українському режисерові Олександру Довженку, який назвали наймасштабнішим в Україні. 

Виробництво фільму здійснює компанія Odesa Film Production у міжнародній кооперації за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Серед творчої команди стрічки: режисер Костянтин Коновалов ("Фортеця Хаджибей"); оператор-постановник Володимир Гуєвський; художник-постановник Дмитро Святкін; автори сценарію Сергій Тримбач, Костянтин Коновалов, Андрій Курочкін, Андрій Осіпов; продюсери Анна Дочева, Вадим Махомед, Андрій Ногін, Юрій Калиновський та Іван Ліптуга.

Кирило Бойко

Поділитися